Logo Universiteit Utrecht

Mediasite Support

Contact

Voor praktische vragen over het gebruik van Mediasite kunt je contact opnemen met de Mediasite keyuser van de faculteit :

GW:     Michiel Fleerkate:  M.W.Fleerkate@uu.nl
REBO:  Roel Werelds:  r.werelds@uu.nl
DGK:    Jeroen Bollaart:  j.a.l.bollaart@uu.nl
GEO:    Guus Dikker:  A.J.Dikker@uu.nl
FSW:    Oscar Buma:  o.buma@uu.nl en J van Oostenrijk:  J.E.vanOostenrijk@uu.nl
BETA:  Ruud van Kooten en Elly Langewis:  E.A.Langewis@uu.nl

Voot technische vragen kun je contact op nemen met:

Mediasite SupportMediasite@uu.nl